Wydarzenia lipiec 2020

1 LIPIEC (środa)
2 LIPIEC (czwartek)
3 LIPIEC (piątek) – godz 19:00 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JA);
4 LIPIEC (sobota) – godz 18:00 – Nadole – Stolemowa Grota (JAL)
5 LIPIEC (niedziela) – godz 20:00 – Jastrzębia Góra – Hotel Primawera (JT) ;
6 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
7 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
8 LIPIEC (środa) – godz 19:00 – Władysławowo – Tawerna Kliper (JA);
9 LIPIEC (czwartek)
10 LIPIEC (piątek) – godz 19:00 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JA);
11 LIPIEC (sobota) – godz 20:00 – Rewa – Hotel Skipper (JA);
12 LIPIEC (niedziela) – godz 20:00 – Jastrzębia Góra – Hotel Primawera (JT);
13 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
14 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMW);
15 LIPIEC (środa)
16 LIPIEC (czwartek)
17 LIPIEC (piątek) – godz 19:00 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JA);
18 LIPIEC (sobota) – godz 20:00 – Rewa – Hotel Skipper (JA);
19 LIPIEC (niedziela) – godz 20:00 – Jastrzębia Góra – Hotel Primawera (JT);
20 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JSW);
21 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (JMw);
22 LIPIEC (środa) – godz 20:00 – Borsk – Ośrodek Wczasowy Largo (JL);
23 LIPIEC (czwartek)
24 LIPIEC (piątek) – godz 19:00 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JA);
25 LIPIEC (sobota) – godz 20:00 – Rewa – Hotel Skipper (JA);
26 LIPIEC (niedziela) – godz 20:00 – Jastrzębia Góra – Hotel Primawera (JT);
27 LIPIEC (poniedziałek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
28 LIPIEC (wtorek) – godz 20:00 – Gdynia – Zielona Tawerna – www.poklad.pl (MJW);
28 LIPIEC (wtorek) – godz 16:00 – Czernica (JL);
29 LIPIEC (środa)
30 LIPIEC (czwartek)
31 LIPIEC (piątek) – godz 19:00 – Gdynia Orłowo – Tawerna Orłowska (JA);

(A) – Adam Kunikowski;
(J) – Janusz Piotrkowski;
(L) – Maciej Łyszkowski;
(M) – Michał Jaśkiewicz;
(T) – Anatol Kaszański ;
(W) – Wojtek Miotke;
* normalnym drukiem wydarzenia ogólnodostępne;
**chudym drukiem imprezy zamknięte;